Paty Motorsport JE VÍC NEŽ E-SHOP S JEDNOTKAMI, DVA PROFI MECHANICI VÁM POMŮŽOU S VÝBĚREM

Vítám Vás na stránkách E-shop Paty Motorsport. E-shop je zaměřený na prodej programovatelných řídících jednotek a příslušenství značky Emtron Australia. 

Jsme mladá, rozvíjející se firma v České republice, která upravuje závodní, ale i civilní automobily do vzhledu a funkčnosti našeho i zákazníka. 
Zajímáme se o motorsport nejenom v České republice, ale i ve světě.
 

Emtron jednotky instalujeme a ladíme do všech různých značek automobilů, hlavně tam, kde jsou zážehové spalovací motory.

Paty Motorsport je oficiální dealer řídících jednotek Emtron pro Českou republiku. Na e-shopu naleznete příslušenství i jiné značky, které výborně komunikuje s příslušenstvím Emtron Australia.

Emtron 
Australia jsou High- End řídící jednotky motoru, které se vyznačují vysokou kvalitou zpracováním, dlouhodobou výdrží a plně ovládáním vstupů a výstupů. Ke každé funkci je dvouosá tabulka, kterou si můžete nakonfigurovat podle potřeby. 
Především se používají při velmi náročných závodech, jako jsou vytrvalostní závody 24h Le Mans nebo Rally Dakar, kde jsou kladeny obrovské požadavky pro zpracování, dlouhodobé zatížení a povětrnostní podmínky.

Řídící jednotky Emtron lze použít na jakýkoli spalovací motor a jakýkoli sport jako jsou Okruhové automobily, Drifty, Sprinty, Rally, Závody do vrchu a mnoho dalších soutěžích.

Emtron řídící jednotky disponují výborným nastavením motorsport funkcí jako jsou ALS, Launch Control, Shift Control, DBW, Paddle Shift, Elektronické ovládání diferenciálu díky zabudovanému 3 osy G senzoru, Ovládání sekvenčních převodovek, ovládání šasi automobilu, Trakční kontrola pomocí čidel z ABS, které se zapojí do jednotky a mnoho dalšího, díky ladícímu programu Emtune, který je pro nastavení a ovládání jednotek uživatelsky velmi přívětivý.

Emtron Australia: https://emtron.world/

Sledujte naše práce a projekty na FB, IG a YouTube
FB: https://www.facebook.com/Paty-Motorsport-104739808016771/
IG:  https://www.instagram.com/patymotorsportcz?utm_source=qr
YT: https://www.youtube.com/@PatyMotorsportCZ