Border Tlumiče S1 SP P1 R1 DR SR

Tlumiče Border má nejprofesionálnější odpružení a nashromáždil dlouholeté zkušenosti v domácích a mezinárodních soutěžích, aby vytvořil systém tlumičů vhodný pro silnice a tratě. Dokáže zdolat všechny druhy silničních podmínek a udělat radost z jízdy.

Border lze používat v souladu s potřebami celé řady různých majitelů, tlumiče jsou rozděleny do čtyř typů "street/sport/ racing/ n2", navíc pro potřeby každého člověka lze přizpůsobit vhodné nastavení tlumení a pružiny.

Border olejové těsnění je plně vybaveno japonským NOK. Vydrží vysoký tlak a není snadné jej zdeformovat a poškodit, takže z něj nebude unikat olej.

Border pružina je vyrobena z japonské oceli SAE9254. Je kovaný za studena a je vhodná pro všechny druhy intenzivního zatížení. Elasticitu není snadné unavit. Je speciálně navržen pro odpružení.

Border tlumič je konstrukce s jednou trubkou, která je citlivá na pohyb. Stěna trubky je silnější, má vysokou pevnost a není snadné ji zdegenerovat.

Border trubka je vyrobena z vysoce pevné slitiny a je extrémně bezpečná. Je vhodná pro všechny druhy systémů tlumičů MacPherson.

Border používá speciální olej pro IP tlumiče dovážený z Itálie, díky čemuž není snadné zahřát olej výfukovými plyny během intenzivního procesu jízdy.

Border tlumič má 32- sekční nastavení (Vysoký a Nízký, Měkký a Tvrdý), má  speciální konstrukci, takže počet segmentů je jasný.

Border nabízí vývoj nového modelu a vlastní služby pro vytvoření vlastního jedinečného tlumiče.

Border vyrábí prvotřídní tlumiče s nejvyššími požadavky na kvalitu.

Cena se odvíjí od modelu automobilu a verze tlumičů.

25 000,00 Kč